MAKIJAŻ PERMANENTNY

makijaż permanentny

Celem makijażu permanentnego jest w sposób naturalny podkreślić piękno każdej z Nas. Makijaż ten polega na wprowadzeniu organicznych barwników w głębsze warstwy naskórka do zewnętrznych warstw skóry, jest to zabieg bezpieczny , wykonywany w znieczuleniu miejscowym (krem emla).

W cenę zabiegu wliczona jest korekta, która ma na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od typu i kolorytu skóry od 3 do 5 lat.

Makijaż permanentny BRWI

Kształt brwi stanowi najważniejszy element twarzy. To dzięki nim twarz jest wyrazista a indywidualnie dobrany kształt łuku brwiowego podkreśla jej charakter. Makijaż permanentny brwi metodą „włoskową"- polega ona na rysowaniu poszczególnych włosków imitujących naturalne brwi w obrębie wyznaczonego kształtu. Pracochłonny sposób wykonania cieniutkich włosków przy pomocy maszyny sprawiia, że efekt końcowy jest bardzo naturalny .

Makijaż permanentny brwi metodą cienia – polega na wykonaniu pełnego rysunku brwi, który sprawia wrażenie delikatnego cienia pod włoskami. Ta metodę najbardziej lubią zwolenniczki wyraźnych i intensywnych brwi.

  • cena zabiegu 600 zł

KRESKI / Makijaż permanentny RZĘS

Rysuje się je na linii rzęs. Dąją efekt optycznego zagęszczenia rzęs. Podkreślą kształt oka, będą dawały efekt grubszych rzęs i dodadzą spojrzeniu uwodzicielskiego blasku.

  • cena zabiegu 400 zł

Makijaż permanentny UST

Korygując kształt, tworząc dokładny zarys ust możemy zniwelować ich asymetrię. Idealnie zarysowany kształt i delikatne wypełnienie sprawi że Twoje usta już nigdy nie będą wyglądały blado.

CENA ZABIEGU:

  • usta kontur z wypełnieniem : 800 zł
  • usta sam kontur : 600 zł